Dine oplysninger

Hvordan kan vi vende tilbage til dig?

Dit navn*

Din e-mail*

Vælg modtager?

Hvordan kan vi hjælpe?

Skriv dit spørgsmål eller kommentar, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

Dit spørgsmål/kommentar*


Booking/Golfbox

Brugernavn:
Password:

Har du et login til Golfbox, kan du logge ind i vinduet her.

Når du logger ud igen, vender du automatisk tilbage til hjemmesiden her.

Regionsgolf – Bruttohold

Regionsgolf 2019 – alle Bruttohold

Så har vi årets holdopstillinger klar. Listerne skal ses som bruttohold, hvor kaptajnen suverænt bestemmer holdopstillingen fra gang til gang.

Skulle der være afbud, skal holdkaptajnen spørge hele sin bruttotrup, inden der spørges ”på tværs” til andre rækker.

Du kan se de enkelte hold ved at “klikke” på den grønne bjælke.

Holdkaptajn Anne Seierø – tlf.: 5192 6970
Thomas Baltzer Nielsen
Michael Jean Meyer
Morten Westergaard
Jack Norton
Kim Colin Bjerre
Jacob Bjerre
Peter Overbye
Jens Løvgren Bank
Patrizia Martinelli
Anne Voetmann Seierø

Holdkaptajn Victor d’Ottone tlf.: 6122 4668
Lars-Kristian Kronborg Sode
Martin Norden
Victor Rigelsø d’Ottone
Christian Axel Sundberg
Michael Molnit
Jesper Andersen
Michael Rosenbæk
Inge Regnarsson
Søren Elmenhoff
Finn Hartung
Anders Lau
Susanne Forsberg Fagerberg

Holdkaptajn Per Anker tlf.: 2027 8596
Bente Svenningsen
Kasper Freudenthal
Jesper Fischer-Møller
Dorte Hammer
Per Anker
Anders Bak
Niels Bøje Falk
Peter Christensen
Niels Gadeberg
Casper Rud Torpa
Jens Martin Pedersen
Nina Iben Mathiasen

Holdkaptajn Torben Randrup tlf.: 2212 3880
Anette Tetens
Peter Willatzen
Torben Erik Hansen
Niels Haarbye
Jette S. Holzmann
Jeanne Dawids
Keld-Ole Christiansen
Arne Ullum
Henning Schierbeck
Lone Gadeberg
Lotte Thorsen

Holdkaptajn Søren Salsby tlf.:4032 0914
Hans Peter Broberg
Erik Groth-Andersen
Kim Brinks
Kenneth N. Kiergaard Miltoft
Søren Salsby
Jørgen Christensen
Tonny Christensen
Flemming Sabatinski
Else Marie Lund
Annette Norden

Holdkaptajn Birthe Franck tlf.: 4291 1095
Bjarne Robert Jensen
Per Hald
Henrik Dam Hansen
Jan Rasmussen
Erling Franck
Bjarne Jappe
Ole Nielsen
Jens Julsø
Ulla Høllund
Camilla Kronborg Sode
Michael Larsen
Birthe Franck
Bent Louis Nielsen
Steven Manot Sommervoll

Holdkaptajn Bjarne Hansen tlf.: 2020 3694
Tom Holmskov
Jeppe Hansen
Bjarne Hansen
Hanne Sattrup
Ann Kiehn Grønborg
Bjørn C. Vestergaard
Finn Højbjerg
Klaus Mathiasen
Warny Munch
Dorte Klitgaard
Anne Hedebo Andersen
Line Seiersen
Henning Petersen

Holdkaptajn Erik Burmann tlf.: 2329 7010
Sven Andersen
Fritz Schleimann
Ian Ernest Ratcliffe
Mette Hartung
Poul Schleppegrell Vengberg
Allan Carlsen
Erik Impgaard Madsen
Erik Burmann
Anette Willadsen
Steen Buch Jensen
Steen Hansen
Hanne Mølskov Høybye
Jette Holm Jørgensen

Holdkaptajn Lene Lausen tlf.: 3061 2182
Benny Nielsen
Finn Hansen
Jørgen Grønborg
Lene L. Lausen
Sanne Westergaard
Hans-Henrik Schaltz
Birgit Stendell
Bo Juul
Carsten Jens Urban Carlstedt
Jan Svenningsen
Torben Randrup
Maiken Nielsen
Kjeld Almer

Holdkaptajn Ib Haurum tlf.: 2673 3135
Anders B.L. Christensen
Bent Rasmussen
Kjeld Christiansen
Birgit Olsen
Bjarne Junker
Henning Kryger
Gitte Sparre Korsholm
Peter Lindstrøm
Ib Haurum
Christian Jensen
Else Ruby
Susanne Stensballe
Annelise Lindstrøm
Lilian Askgaard
Grete Lademann