Dine oplysninger

    Hvordan kan vi vende tilbage til dig?

    Dit navn*

    Din e-mail*

    Vælg modtager?

    Hvordan kan vi hjælpe?

    Skriv dit spørgsmål eller kommentar, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

    Dit spørgsmål/kommentar*


    Booking/Golfbox

    Brugernavn:
    Password:

    Har du et login til Golfbox, kan du logge ind i vinduet her.

    Når du logger ud igen, vender du automatisk tilbage til hjemmesiden her.

    Klubmestre i slagspil

    År 2016

    Herrer: Frederik Birk Topgaard
    Damer: Birthe Franck
    Junior: Frederik Birk Topgaard

    År 2015

    Herrer: Frederik Birk Topgaard
    Damer: Anne Seirø
    Junior: Frederik Birk Topgaard

    År 2014

    Herrer: Michael Flindt
    Damer: Anne Seirø
    Junior: Frederik Brik Topgaard

    År 2013

    Herrer A: Nicolas Riiber
    Herrer B: Juno Jensen
    Dame B: Annette Norden
    Herrer C: Bo Ingelsson Nielsen
    Dame C: Bente Svenningsen
    Herrer D: Lars Halling
    Dame D: Sanne Westergaard
    Junior A: Frederik Birk Topgaard
    Junior B: Alexander Rosendahl

    År 2012

    Herrer A: Nicolas Riiber
    Herrer B: Thomas Bognar
    Dame B: Else Marie Lund
    Herrer C: Ekasit Chanprapanont
    Herrer D: Torben Andersen
    Dame D: Marianne Merete Larsen
    Junior: Jonas Yusufi Rubin

    År 2011

    Herrer A: Robin Lundskær
    Herrer B: Laurens Lissner Jørgensen
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Herrer C: Jan Rasmussen
    Damer C: Lene L. Lausen
    Junior A: Mikkel Harboe Voll
    Junior B: Jonas Yusufi Rubin

    År 2010

    Herrer A: Benn Landin
    Herrer B: Gyrd Martin Høybye
    Herrer C: Martin Norden
    Herrer D: Anders B. L. Christensen
    Damer A: Anne Voetmann Seierø
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Damer C: Lene Lausen
    Damer D: Hanne Sattrup
    Drenge A: Søren Schulze Pettersson
    Drenge B: Philip Toft Lyngsø

    År 2009

    Herrer A: Robin Lundskær
    Herrer B: Bjarne Jappe
    Herrer C: Martin Norden
    Herrer D: Jianjun Zhou
    Damer A: Anne Voetmann Seierø
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Damer C: Lene L. Lausen
    Damer D: Anne Marie Anker
    Drenge A: Søren Schulze Pettersson
    Drenge B: Christopher Vestergaard

    År 2008

    Herrer: Robin Lundskær
    Damer: Mette Kryger Pedersen
    Herrer mid-age: Tonny Christensen
    Herrer senior: Niels Schimmell
    Junior drenge: Søren Schultze Pettersson
    Junior pige: Mette Kryger Pedersen

    År 2006

    Herrer: Robin Lundskær
    Damer: Anne-Mette Petterson
    Herrer mid-age: Michael Jensen
    Damer mid-age: Dorte Gram
    Herrer senior: Carsten Jellum
    Junior drenge: Søren Petterson
    Junior pige: Anne-Mette Petterson

    År 2005

    Herrer: Michael Flindt
    Damer: Liselotte Schmidt
    Herrer mid-age: Torben Hornum
    Damer mid-age: Dorte Gram
    Herrer senior: Carsten Jellum
    Damer senior: Bente Schimmll
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Birthe Tove Pedersen

    År 2004

    Herrer: Anders Vestergaard
    Damer: Britta Lyster
    Herrer Mid-age: Peter Birkving
    Damer Mid-age: Dorte Gram
    Herrer Senior: Jørgen Gydesen
    Damer Senior: Mariann Lumborg
    Herrer Veteran: Flemming Jørgensen
    Damer Veteran: Birthe Tove Pedersen
    Junior Drenge: Andreas Steno Larsen

    År 2003

    Herrer: Anders Vestergaard
    Damer: Britta Lyster
    Herrer mid-age: Niels Chr. Pedersen
    Damer mid-age: Anne Marie Anker
    Herrer senior: Jørgen Gydesen
    Damer senior: Nina Andersen
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Ingelise Schmidt
    Junior drenge: Thomas Smith

    År 2002

    Herrer: Claus Nørgaard
    Damer: Camilla Voetmann
    Herrer senior: Niels Schimmll
    Damer senior: Nina Andersen
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Elisabeth Theilmann
    Junior drenge: Andreas Boldt