Dine oplysninger

    Hvordan kan vi vende tilbage til dig?

    Dit navn*

    Din e-mail*

    Vælg modtager?

    Hvordan kan vi hjælpe?

    Skriv dit spørgsmål eller kommentar, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

    Dit spørgsmål/kommentar*


    Booking/Golfbox

    Brugernavn:
    Password:

    Har du et login til Golfbox, kan du logge ind i vinduet her.

    Når du logger ud igen, vender du automatisk tilbage til hjemmesiden her.

    Klubmestre i Nivå Golf

    Årstal

    Slagspil Herrer

    Slagspil Damer

    Hulspil

    Junior

    2020

    Robin Lundskær Annette Norden Peter Jespersen Noah Lundskær

    2019

    Robin Lundskær Annette Norden Ulrik Finnemann Noah Lundskær

    2018

    Philip Hartig Robin Lundskær Noah Lundskær

    2017

    Philip Hartig Philip Hartig Valentin Abildgaard

    År 2016

    Herrer: Frederik Birk Topgaard
    Damer: Birthe Franck
    Junior: Frederik Birk Topgaard

    År 2015

    Herrer: Frederik Birk Topgaard
    Damer: Anne Seirø
    Junior: Frederik Birk Topgaard

    År 2014

    Herrer: Michael Flindt
    Damer: Anne Seirø
    Junior: Frederik Brik Topgaard

    År 2013

    Herrer A: Nicolas Riiber
    Herrer B: Juno Jensen
    Dame B: Annette Norden
    Herrer C: Bo Ingelsson Nielsen
    Dame C: Bente Svenningsen
    Herrer D: Lars Halling
    Dame D: Sanne Westergaard
    Junior A: Frederik Birk Topgaard
    Junior B: Alexander Rosendahl

    År 2012

    Herrer A: Nicolas Riiber
    Herrer B: Thomas Bognar
    Dame B: Else Marie Lund
    Herrer C: Ekasit Chanprapanont
    Herrer D: Torben Andersen
    Dame D: Marianne Merete Larsen
    Junior: Jonas Yusufi Rubin

    År 2011

    Herrer A: Robin Lundskær
    Herrer B: Laurens Lissner Jørgensen
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Herrer C: Jan Rasmussen
    Damer C: Lene L. Lausen
    Junior A: Mikkel Harboe Voll
    Junior B: Jonas Yusufi Rubin

    År 2010

    Herrer A: Benn Landin
    Herrer B: Gyrd Martin Høybye
    Herrer C: Martin Norden
    Herrer D: Anders B. L. Christensen
    Damer A: Anne Voetmann Seierø
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Damer C: Lene Lausen
    Damer D: Hanne Sattrup
    Drenge A: Søren Schulze Pettersson
    Drenge B: Philip Toft Lyngsø

    År 2009

    Herrer A: Robin Lundskær
    Herrer B: Bjarne Jappe
    Herrer C: Martin Norden
    Herrer D: Jianjun Zhou
    Damer A: Anne Voetmann Seierø
    Damer B: Anne Voetmann Seierø
    Damer C: Lene L. Lausen
    Damer D: Anne Marie Anker
    Drenge A: Søren Schulze Pettersson
    Drenge B: Christopher Vestergaard

    År 2008

    Herrer: Robin Lundskær
    Damer: Mette Kryger Pedersen
    Herrer mid-age: Tonny Christensen
    Herrer senior: Niels Schimmell
    Junior drenge: Søren Schultze Pettersson
    Junior pige: Mette Kryger Pedersen

    År 2006

    Herrer: Robin Lundskær
    Damer: Anne-Mette Petterson
    Herrer mid-age: Michael Jensen
    Damer mid-age: Dorte Gram
    Herrer senior: Carsten Jellum
    Junior drenge: Søren Petterson
    Junior pige: Anne-Mette Petterson

    År 2005

    Herrer: Michael Flindt
    Damer: Liselotte Schmidt
    Herrer mid-age: Torben Hornum
    Damer mid-age: Dorte Gram
    Herrer senior: Carsten Jellum
    Damer senior: Bente Schimmll
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Birthe Tove Pedersen

    År 2004

    Herrer: Anders Vestergaard
    Damer: Britta Lyster
    Herrer Mid-age: Peter Birkving
    Damer Mid-age: Dorte Gram
    Herrer Senior: Jørgen Gydesen
    Damer Senior: Mariann Lumborg
    Herrer Veteran: Flemming Jørgensen
    Damer Veteran: Birthe Tove Pedersen
    Junior Drenge: Andreas Steno Larsen

    År 2003

    Herrer: Anders Vestergaard
    Damer: Britta Lyster
    Herrer mid-age: Niels Chr. Pedersen
    Damer mid-age: Anne Marie Anker
    Herrer senior: Jørgen Gydesen
    Damer senior: Nina Andersen
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Ingelise Schmidt
    Junior drenge: Thomas Smith

    År 2002

    Herrer: Claus Nørgaard
    Damer: Camilla Voetmann
    Herrer senior: Niels Schimmll
    Damer senior: Nina Andersen
    Herrer veteran: Flemming Jørgensen
    Damer veteran: Elisabeth Theilmann
    Junior drenge: Andreas Boldt