Dine oplysninger

Hvordan kan vi vende tilbage til dig?

Dit navn*

Din e-mail*

Vælg modtager?

Hvordan kan vi hjælpe?

Skriv dit spørgsmål eller kommentar, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

Dit spørgsmål/kommentar*


Booking/Golfbox

Brugernavn:
Password:

Har du et login til Golfbox, kan du logge ind i vinduet her.

Når du logger ud igen, vender du automatisk tilbage til hjemmesiden her.

Resultater

På denne side kan du løbende følge med i onsdagsresultaterne, hulspilsturneringen samt holde øje med din score i Eclectic-turneringen

Løbende turnering (Sponsor Din Bilrådgiver v/Martin Norden)

Order of Merit – kan også ses i Golfbox under klubturnering, fanen Order of Merit
A-række
B-rækken
C-rækken

Årets vindere 2017:
A-rækken – Ann Grønborg
B-rækken – Anne Abildstrøm
C-rækken – Anni Nielsen og Britt Harder – samme score

Årets vindere 2016:
A-rækken – Lene Lausen
B-rækken – Dorte Klitgaard
C-rækken – Carina Augsburg
9-hul-rækken – Evy Hansen

Årets vindere 2015:
A-rækken – Lene L. Lausen
B-rækken – Line Seiersen
C-rækken – Annelise Alsing

Sommerturnering (Sponsor Robins GolfAkademi)

Vindere 2017
Nr. 1 – Lene Lausen
Nr. 2 – Ann Grønborg
Nr. 3 – Susanne F. Fagerberg
Nr. 4 – Bente Svenningsen
Nr. 5 – Kate Kirkø
Nr. 6 – Britt Harder

ECLECTIC

kan også ses i Golfbox under klubturnering, fanen Order of Merit

A-rækken
B-rækken
C-rækken

Vindere 2017
Eclectic uge 34 2017
A-rækken Nr. 1 – Susanne F. Fagerberg
A-rækken Nr. 2 – Ann Grønborg
B-rækken Nr. 1 – Marianne Lohse
B-rækken nr. 2 – Britt Harder

Vindere 2016:
Nr. 1 Lene Lausen
Nr. 2 Carina Augsburg

Vindere 2015:
Nr. 1 Lene L. lausen
Nr. 2 Bente Svenningsen

Hulspil

Hulspilrækken – se under turneringer i golfbox (d. 1/5 2018)

Vindere 2017:
Nr. 1 – Helle Kjærgaard
Nr. 2 – Birgit Stendell

“Taberrækken”
Nr. 1 – Lene Lausen
Nr. 2 – Susanne F. Fagerberg

Vindere 2016:
Nr. 1 Anne Hedebo Andersen
Nr. 2 Bente Svenningsen

Vindere 2015:
Nr. 1 Else Marie Lund
Nr. 2 Nina Mathiassen

“Taberrækken”:
Nr. 1 Dorte Klitgaard
Nr. 2 Annette Norden