Dine oplysninger

Hvordan kan vi vende tilbage til dig?

Dit navn*

Din e-mail*

Vælg modtager?

Hvordan kan vi hjælpe?

Skriv dit spørgsmål eller kommentar, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

Dit spørgsmål/kommentar*

Please leave this field empty.

Booking/Golfbox

Brugernavn:
Password:

Har du et login til Golfbox, kan du logge ind i vinduet her.

Når du logger ud igen, vender du automatisk tilbage til hjemmesiden her.
Share on Facebook

Klubmestre i slagspil

År 2016

Herrer: Frederik Birk Topgaard
Damer: Birthe Franck
Junior: Frederik Birk Topgaard

År 2015

Herrer: Frederik Birk Topgaard
Damer: Anne Seirø
Junior: Frederik Birk Topgaard

År 2014

Herrer: Michael Flindt
Damer: Anne Seirø
Junior: Frederik Brik Topgaard

År 2013

Herrer A: Nicolas Riiber
Herrer B: Juno Jensen
Dame B: Annette Norden
Herrer C: Bo Ingelsson Nielsen
Dame C: Bente Svenningsen
Herrer D: Lars Halling
Dame D: Sanne Westergaard
Junior A: Frederik Birk Topgaard
Junior B: Alexander Rosendahl

År 2012

Herrer A: Nicolas Riiber
Herrer B: Thomas Bognar
Dame B: Else Marie Lund
Herrer C: Ekasit Chanprapanont
Herrer D: Torben Andersen
Dame D: Marianne Merete Larsen
Junior: Jonas Yusufi Rubin

År 2011

Herrer A: Robin Lundskær
Herrer B: Laurens Lissner Jørgensen
Damer B: Anne Voetmann Seierø
Herrer C: Jan Rasmussen
Damer C: Lene L. Lausen
Junior A: Mikkel Harboe Voll
Junior B: Jonas Yusufi Rubin

År 2010

Herrer A: Benn Landin
Herrer B: Gyrd Martin Høybye
Herrer C: Martin Norden
Herrer D: Anders B. L. Christensen
Damer A: Anne Voetmann Seierø
Damer B: Anne Voetmann Seierø
Damer C: Lene Lausen
Damer D: Hanne Sattrup
Drenge A: Søren Schulze Pettersson
Drenge B: Philip Toft Lyngsø

År 2009

Herrer A: Robin Lundskær
Herrer B: Bjarne Jappe
Herrer C: Martin Norden
Herrer D: Jianjun Zhou
Damer A: Anne Voetmann Seierø
Damer B: Anne Voetmann Seierø
Damer C: Lene L. Lausen
Damer D: Anne Marie Anker
Drenge A: Søren Schulze Pettersson
Drenge B: Christopher Vestergaard

År 2008

Herrer: Robin Lundskær
Damer: Mette Kryger Pedersen
Herrer mid-age: Tonny Christensen
Herrer senior: Niels Schimmell
Junior drenge: Søren Schultze Pettersson
Junior pige: Mette Kryger Pedersen

År 2006

Herrer: Robin Lundskær
Damer: Anne-Mette Petterson
Herrer mid-age: Michael Jensen
Damer mid-age: Dorte Gram
Herrer senior: Carsten Jellum
Junior drenge: Søren Petterson
Junior pige: Anne-Mette Petterson

År 2005

Herrer: Michael Flindt
Damer: Liselotte Schmidt
Herrer mid-age: Torben Hornum
Damer mid-age: Dorte Gram
Herrer senior: Carsten Jellum
Damer senior: Bente Schimmll
Herrer veteran: Flemming Jørgensen
Damer veteran: Birthe Tove Pedersen

År 2004

Herrer: Anders Vestergaard
Damer: Britta Lyster
Herrer Mid-age: Peter Birkving
Damer Mid-age: Dorte Gram
Herrer Senior: Jørgen Gydesen
Damer Senior: Mariann Lumborg
Herrer Veteran: Flemming Jørgensen
Damer Veteran: Birthe Tove Pedersen
Junior Drenge: Andreas Steno Larsen

År 2003

Herrer: Anders Vestergaard
Damer: Britta Lyster
Herrer mid-age: Niels Chr. Pedersen
Damer mid-age: Anne Marie Anker
Herrer senior: Jørgen Gydesen
Damer senior: Nina Andersen
Herrer veteran: Flemming Jørgensen
Damer veteran: Ingelise Schmidt
Junior drenge: Thomas Smith

År 2002

Herrer: Claus Nørgaard
Damer: Camilla Voetmann
Herrer senior: Niels Schimmll
Damer senior: Nina Andersen
Herrer veteran: Flemming Jørgensen
Damer veteran: Elisabeth Theilmann
Junior drenge: Andreas Boldt